20.6.2022

S Pražskou energetikou k moři

Pražská energetika nově rozšiřuje svou síť dobíjecích stanic ke Středozemnímu moři. PRE s více než 382 veřejnými dobíjecími stanicemi PREpoint v České republice zpřístupnila svým zákazníkům možnost dobíjet v síti Enel X Way Italia, HEP-Opskrba v Chorvatsku a Petrol v Chorvatsku i Slovinsku.

V PRE se snažíme stále rozšiřovat nabídku služeb a v oblasti roamingu vybíráme klíčové partnery v evropských zemích. Je pro nás důležité, abychom svým zákazníkům vytvořili stabilní kmen sítí a nachystali tak prostředí pro postupné pokrytí celé Evropy. Stanice těchto nově dostupných sítí budou brzy zobrazeny jak na webových stránkách chargepre.smatrics.com, tak v mobilní aplikaci PREcharge.

Pro zákazníky PREmobility zůstává celý proces dobíjení až po platbu stejný, ceník pracuje se strukturou energetické i časové složky včetně volných minut a veškerá dobíjení zaplatíte jen jednou platbou měsíčně. Pro využití naší stále se rozrůstající dobíjecí sítě se stačí registrovat na stránkách www.premobilita.cz. S dobíjecím čipem od PRE můžete projet nejen střední Evropu, ale naplánujete bez starostí cestu do oblíbených prázdninových oblastí.

Kompletní ceník roamingových služeb naleznete zde.


Kam dál?