22.4.2022

Roaming po střední Evropě

Pražská energetika rozšiřuje svou síť dobíjecích stanic také do Polska a na Slovensko. PRE s více než 360 veřejnými dobíjecími stanicemi v České republice zpřístupnila svým zákazníkům možnost dobíjet také v síti Greenway na Slovensku a v Polsku a rovněž v síti Západoslovenské energetiky. Vzájemnou spoluprací s těmito partnery tak Pražská energetika uzavřela pomyslný kruh všech našich sousedních zemí.

Využitím mezinárodní roamingové platformy a po zkušenostech z Rakouska a z Německa připravila Pražská energetika svým zákazníkům možnost dobíjet také v Polsku a na Slovensku. Klienti s čipem PRE mohou od těchto dnů dobíjet i na dobíjecích stanicích partnerských společností Greenway a Západoslovenská energetika.

Pro zákazníky PREmobility zůstává celý proces dobíjení až po platbu naprosto stejný. Ceník roamingu pracuje se strukturou energetické i časové složky včetně volných minut a za veškerá dobíjení zaplatí zákazník jednou souhrnnou platbou měsíčně.


„Jsem moc rád, že Pražská energetika umožňuje dobíjet na jeden čip svým zákazníkům ve všech sousedních státech České republiky. Po otevření německého a rakouského trhu je nyní možné vyrazit elektromobilem a s naším čipem PRE také na Slovensko a do Polska. Ale to není vše. S nadcházejícím létem se v PRE zaměříme na další hlavní prázdninové destinace pro české elektromobilisty,” doplňuje Vojtěch Fried z oddělení Elektromobilita a Smart City.


Pro využití stále se rozrůstající dobíjecí sítě PREpoint se stačí zaregistrovat na stránkách www.premobilita.cz. S jedním dobíjecím čipem od PRE projedete bez starostí celou střední Evropu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Počet minut zdarma je počet minut od doby zahájení jednotlivého dobíjení, za které se položka cena za minutu nehradí.


Kam dál?