Novinky v PREmobilitě

Dobrý den.

S příchodem jara máme opět několik novinek na téma PREmobilita.

Jen za poslední měsíc vzrostl počet dobíjecích míst sítě PREpoint o 10 nových stanic. Nejvýraznějším přírůstkem byla ultrarychlá dobíjecí stanice s výkonem 150 kW v Praze na Pankráci. Dalších 9 stanic bylo zprovozněno na 7 lokalitách po celé České republice (Ostrčilovo nám. v Praze, Harley Davidson Praha, Benzina Ústí n. Labem, Karviná, Kladno, Litvínovice a Prostějov). Celkový počet stanic tak dosáhl čísla 220, u kterých se může dobíjet až 400 elektromobilů zároveň.

Pražská energetika navíc vytvořila zcela unikátní mobilní aplikaci PREcharge, jejíž velkou výhodou je možnost vyhledávání dobíjecích stanic PREpoint na aktualizované mapě s detailními informacemi o stanici včetně její dostupnosti.

Od 1. dubna PRE mění ceny veřejného dobíjení. Pro stávající zákazníky Skupiny PRE platí zvýhodněné ceny, které naleznete zde. Stávající zákazníci, kteří využívají především AC dobíjení, mají navíc na výběr výhodný měsíční paušál AC v klidu. Objednat zmíněný paušál můžete na emailové adrese premobilita@pre.cz.

Všechny informace o veřejném dobíjení v síti PREpoint naleznete zde.

Hezké Velikonoce,

Tým PREmobility