Partnerství mezi PRE a DS

Nová spolupráce

Značka DS ve spolupráci se svým partnerem Pražskou energetikou připravila pro své zákazníky vozů E-Tense (s elektropohonem) speciální nabídku. Cílem je vyjít vstříc potřebám těch, kteří řeší dobíjení těchto vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic. Tato spolupráce zpříjemní a usnadní používání elektrických a hybridních vozů DS zákazníkům z celé ČR.

Společnost Pražská energetika, která je partnerem DS pro elektrické a hybridní vozy, provozuje po celé ČR síť 82 veřejných dobíjecích stanic PREpoint s největším počtem v Praze a okolí. Veřejné stanice PRE jsou ale i v Ostravě, Brně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Plzni a dalších městech, a všechny, včetně těch pražských, využívají pro dobíjení elektřinu z obnovitelných zdrojů.
Nabídka se týká nejnovějšího plug in hybridního modelu DS 7 Crossback E-Tense 4x4 a samozřejmě také aktuálně uváděného 100% elektromobilu DS 3 Crossback E-Tense.
Prodejce DS nejprve projde se zákazníkem jeho potřeby, aktuální možnosti a přání ohledně dobíjení nového E-Tense vozu. Následně na vyžádání vyšle na požadované místo (domov, pracoviště) specializovaného technika PRE, který prověří reálnou situaci u zákazníka. Specialista PRE buď potvrdí, že klient může bez obav dobíjet z existujících připojení, nebo připraví návrh řešení, včetně úpravy příkonu, jističů, potřebné elektroinstalace a případné montáže zesílené zásuvky nebo DS wallboxu pro rychlejší dobíjení. Zároveň od DS zákazník získává při převzetí nového vozu DS E-Tense jako bonus první měsíc neomezeného dobíjení na veřejných dobíjecích stanicích PRE zcela zdarma a dále pak po dobu dalších 11 měsíců může čerpat kredit ve výši 400 Kč bez DPH/měsíčně pro dobíjení na veřejných dobíjecích stanicích PRE.