Zpět

Modelové řady 2016 - nejlepší vánoční dárek

Vánoce jsou opět za dveřmi a vy již nyní máte možnost nakupovat elektrokola modelové řady 2016 v prodejně PREkolo. Vycházíme tak vstříc všem zákazníkům, kteří mají zájem koupit elektrokolo jako vánoční dárek a chtějí pořídit to nejmodernější, co současný trh nabízí. A jaké jsou novinky jednotlivých výrobců?

Haibike

Zákaznicky velmi oblíbená elektrokola německého výrobce nabízená se středovým pohonem Bosch nebo Yamaha. Novinkou je (téměř u všech modelů) využití 500 Wh baterie a významně vyšší točivý moment elektromotoru. U verze s pohonem Yamaha nově také režim ECO+, který prodlužuje dojezd elektrokola. Elektrokola Haibike mají navíc nové převodníky, které jsou tišší a účinnější, nabíječka se zmenšila o 40 % a nově podporuje tzv. rychlonabíjení.

Leader Fox

Český výrobce, který všechny modely elektrokol vyvíjí, testuje a montuje výhradně v Českých Budějovicích. Nová řada pro rok 2016 je vybavena novými tiššími motory, přehlednějším displejem a novým diodovým snímačem šlapání, který zvýší komfort jízdy. Jízda je tak díky lepšímu snímači plynulejší a šetří baterii. Baterie od firmy SAMSUNG 10,4 Ah je vybavena monitorovacím zařízením BMS, které sleduje historii baterie. U vybraných modelů jsou k dispozici i varianty s 13 Ah baterií.

 

 

Katalog elektrokol Katalog elektrokol skladem

 

Těšíme se na Vás!